





87 100 ₴
Фронтальний гідроциліндр Hyva FE A110-3-03730-001-K1530 оснащений трьома штоками та призначений для підйому вантажів вагою від 27 до 45 тонн. Загальний хід циліндра становить 3730 мм при максимальному робочому тиску 250 бар. Ефективний діаметр дорівнює 110 мм, що забезпечує надійність та стабільність під час виконання підйомних операцій. Вага конструкції — 111 кг.


Гідроциліндри серії Hyva FE відомі своєю довговічністю та високою продуктивністю. Вони ідеально підходять для використання в самоскидах та будівельній техніці, гарантуючи стабільну та надійну роботу навіть у складних умовах експлуатації. Модель не має хромування (HC), що робить її простою в обслуговуванні та стійкою до зовнішніх пошкоджень.


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70543220 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Модель циліндра | з вушком |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Сумісність з моделлю | A110 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Scania, MAN, Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 111 |
| Кількість штоків | 3 |
| Максимальна вантажність | 45 т |
| Максимальний тиск (бар) | 250 |
| Загальний хід, мм | 3730 |
| Об'єм (л) | 28 |
| Серія | FE |
| Ефективний діаметр, (мм) | 110 |