





143 280 ₴
Гідроциліндр Hyva моделі FE A169-5-05650-011-K1449-HD*390 — це телескопічний гідроциліндр з п’ятьма штоками та вушком, призначений для фронтального встановлення на самоскиди середньої та великої вантажопідйомності. Він поєднує в собі надійність, ефективність та високу продуктивність, відповідаючи вимогам сучасної будівельної та транспортної техніки.






Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Scania |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Модель циліндра | з вушком |
| Код запчастини | 70536470 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Серія | FE |
| Вага (кг) | 225 |
| Об'єм (л) | 84 |
| Максимальний тиск (бар) | 220 |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальна вантажність | 57 т |
| Загальний хід, мм | 5650 |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |