

Ціну уточнюйте
Апарат для зварювання труб HBM-NOBAS
Опис:
GP Günter Papenburg AG - це група компаній з Ганновера, заснована Гюнтером Папенбургом. Він активно працює у сферах будівництва, сировини та експедирування, бетонних виробів, будівельної техніки та утилізації відходів.
Фірма HBM-NOBAS заснована в 1995 році в результаті злиття німецьких фірм HBM р. з Халле і фірми NOBAS з р. Нордхаузен під егідою промислової групи "GP Günter Papenburg AG".
Апарат для зварювання труб – компактний рухомий апарат з гідравлічним приводом спеціально розроблений для виконання важких робіт при будівництві трубопроводів, навіть у складних місцевостях.
Доступне додаткове обладнання:
• Опалення та кондиціювання в кабіні водія
• Кран 9 м/т
• Блок холодного старту
• Тримач газового балона для автоматичного зварювання
• Гусеничний хід 700 мм / 28 “D4 знизу Ширина плити колійного транспортного засобу
• Додаткові ящики для зберігання зварювального матеріалу
• Спеціальна фарба
Характеристики:
| Двигун. Тип: QSB 6,7 | 6 циліндровий 4-х тактний дизельний двигун. бл. 129 кВт, 2200 об / хв / хв |
| Паливний бак | 310 л |
| Генератор (з гідравлічним приводом) | 160 кВА, 50/60 Гц 1500 або 1800 об / хв |
| Шафа розподільна | з розетками і контроль ізоляції |
| Паливний бак | 200 л |
| Швидкість руху | 3,5 км / год макс. |
| Максимальна сила тяги | 14.000 кг |
| Тиск на грунт | 3,7 Н / см2 |
| Ширина колії / нижня пластина | 500 мм / 20 " |
| Загальна вага | близько 13000 кг |
| Робоча напруга | 24 В |
| Батарея | 2 х 70 Ач |
| Генератор постійного струму | 24 55 А |
| Стартер | 24 6,5 кВт |
| Вантажний кран | 7 м / 1000 кг прибл. |
| Розміри (Д х Ш х В) | 5.900 x 2.770 x 3.000 мм |
| Забарвлення: Ходова частина і основна рама Кріплення та обладнання |
сірий RAL 7024 жовтий RAL 1018 |
Наша компанія продає апарати для зварювання труб найвищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості та мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви собі забезпечуєте роботу апарату для зварювання труб на довгий термін. Купуючи апарат для зварювання труб, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном та впевненість у працездатності апарату для зварювання труб завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати апарат для зварювання труб саме для вас.
- Здійснюємо доставку в будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Єрмоленко Каріна |
| Стан | |
| Стан | Новий |