








58 360 ₴
Лебідка має аналог
Електрична лебідка Husar BST S 22000 LBS – професійне тягове обладнання з зусиллям понад 9 т. Завдяки високій продуктивності, дана модель ідеально підходить як для позашляховиків, так і великогабаритної спецтехніки.


Головна перевага представленої лебідки на евакуатор – солідне тягове зусилля (9979 кг) при швидкості намотування троса в 8,4 м/хв (без вантажу). Двигун, потужністю 8,2 к. с., автономно працює від звичайного автомобільного акумулятора 24 Ст. Підключивши до лебідці блок управління, можна управляти нею дистанційно, за допомогою пульта (йде в комплекті). Також в комплектацію входить 30-метровий трос і роликовий блок, що забезпечує його рівномірну укладання на барабан.
Важливо! Тягове зусилля залежить від накрутки троса: чим більше канатних шарів, тим воно менше і навпаки.

| Швидкість змотування троса і споживання струму (1-й шар троса) | ||||||
| Навантаження | LBS | 0 | 10000 | 14000 | 17000 | 22000 |
| кг | 0 | 4536 | 6350 | 7711 | 9979 | |
| Швидкість намотування | м / хв 24V | 8,4 | 3,3 | 2,1 | 1,4 | 1,1 |
| Спож. струм | ампер 24V | 35 | 115 | 198 | 220 | 280 |
| Тягове зусилля в залежності від шару троса | ||||||
| Шар троса | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
| Макс. навантаження | LBS | 22000 | 17742 | 1465 | 1291 | |
| кг | 9979 | 8048 | 6743 | 5802 | ||
| Залишок троса на барабані | m | 5,6 | 12 | 20 | 28,5 | |
| Технічні характеристики | |
| Тягове зусилля | 22000 фунтів / 9979 кг |
| Напруга | 24 вольт |
| Двигун | 8.2 к. с. |
| Довжина троса | 30 м |
| Діаметр троса | 12 мм |
| Коробка передач | 3-х ступінчаста, планетарна |
| Гальмо | динамічне |
| Бездротовий пульт управління | Є |
| Вага лебідки | 70 кг |
| Монтажні отвори | 254мм×114.3 мм I 254мм×165.1 мм |
| Тросоукладальник | ролики |
| Передаточне число | 370:1 |
| Дротовий пульт управління | Є |
| Країна виробник | Польща |


Husar Winch - відомий та перевірений польський бренд, який завоював довіру споживачів багатьох країн світу. Товари Husar Winch можна знайти по всій Европі та Азії, де бренд став лідером свого напрямку. Торгово марка Husar Winch пропонує широкий вибір електричних, гідравлічних, ручних, ланцюгових та промислових лебідок, широкий асортимент позашляхового приладдя, а також компресори, шківи, скоби, троси та багато іншого. Вся продукція Husar Winch сертифікована і постачається з офіційною гарантією від виробника.
Лебідки Husar Winch застосовують для:
Завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості лебідки Husar Winch користуються популярністю серед приватних користувачів і професіоналів. Вони забезпечують безпечну та ефективну роботу навіть у складних умовах експлуатації.

HYDROMARKET — лебідки, які реально працюють, а не просто продаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Канатоємкість | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина тросу | 28 м |
| Відповідальна людина | Ніна Грибкова |
| Діаметр линви | 12 |
| Напруга (вольт) | 24 |
| Вид обладнання | Електрична |
| Тягове зусилля | 9.9 т |