
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
В основі щековой дробарки Nordberg C130 лежить більш ніж столітня прихильність інженерної досконалості, продуктивності дробарки і задоволенню потреб клієнтів.
Надійна щекова дробарка Nordberg C130 обробляє різні матеріали
Щічна дробарка Nordberg C130 зазвичай використовується в якості первинної дробарки, готуючи подачу матеріалу для вторинної дробарки. Однак, хоча це традиційно спостерігається на першій стадії процесу дроблення, Nordberg C130 також добре виконує інші функції, в залежності від оброблюваного матеріалу і області застосування.
Nordberg C130 щекова дробарка є останнім доповненням до успішного Nordberg серія C щекового діапазон. Невеликий кут затиску і відмінна кінематика забезпечують агресивне подрібнення по всій довжині порожнини подрібнення. Більш глибоке отвір подачі на 1000 мм (39"), у свою чергу, може обробляти більш грубий матеріал подачі і знижує потребу в піскоструминній і ударної обробки. Щічна дробарка Nordberg C130 також має просту регулювання ходу, що робить її універсальною щековой дробаркою, що підходить для будь-яких потреб.
Безпечний в експлуатації і обслуговуванні
Безпека і надійність були основними принципами проектування щековой дробарки Nordberg C130. Несварная конструкція рами забезпечує чудову втомну міцність і збільшений термін служби дробарки. Композитні огорожі легше і довговічніший, що робить їх більш швидкими та легкими у користуванні. З іншого боку, спеціальні підйомні інструменти обмежують кількість точок обслуговування, тому щекова дробарка Nordberg C130 простіше і безпечніше для персоналу.
Особливості
Технічні дані
| Потужність | 185 кВт (250 к. с.) |
| Робоча швидкість | 220 об / хв |
| Вага (базова одиниця) | 40 150 кг (88 516 фунтів) |
| Ширина завантажувального отвору | 1 300 мм (51 ") |
| Глибина подачі | 1 000 мм (39 ") |
| Мінімальна закрита установка | 100 мм (4 ") |
| Максимальна закрита установка | 250 мм (10 ") |
| Продуктивність до, скальпована подача, максимальна налаштування | 831 миль в годину (915 Stph) |
| Продуктивність до, не скальпована подача, максимальна налаштування | 1 267 миль в годину (1 416 миль у годину) |
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати дробарку саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metso |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |