
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Nordberg C120 - це надійна щекова дробарка, розроблена спеціально для кар'єрних і гірських робіт. Розроблена на основі відгуків клієнтів і багаторічного досвіду роботи на різних об'єктах, щекова дробарка Nordberg C120 забезпечує чудову продуктивність і низьку вартість за тонну незалежно від кінцевого продукту.
Щічна дробарка Nordberg C120 ідеально підходить для первинного подрібнення. Щічна дробарка Nordberg C120 зазвичай використовується в якості первинної дробарки, в якості першого кроку зменшення розміру. Він готує подання для вторинної дробарки в процесі дроблення і сортування. Тим не менш, завдяки своїй універсальності, щекова дробарка Nordberg C120 може використовуватися і на більш пізніх стадіях процесу дроблення, в залежності від застосування і оброблюваного матеріалу.
Щічна дробарка Nordberg C120 є результатом великих розробок і досліджень продукції. Порожнину, кінематика та робочі параметри були визначені і оптимізовані для забезпечення видатної продуктивності, для якої відомі і цінуються щокові дробарки Nordberg C Series. Висота дробарки забезпечує максимально можливе поперечний переріз порожнини, а високий кут затиску в порожнині разом з агресивним добре вирівняним ходом внизу забезпечують високу пропускну здатність і зменшення.
Простий в установці
Щічна дробарка Nordberg C120 має ряд варіантів з болтовим кріпленням, включаючи бортову опору двигуна і захист маховика і приводів, виготовлених із спеціально розроблених композитних матеріалів. Пристрій легко встановити як окрему дробарку або як повний модуль на нової або існуючої установки. Щічна дробарка Nordberg C120 встановлюється без болтів між дробаркою і її конструкцією з допомогою монтажних накладок, які поглинають динамічні сили і зменшують динамічні навантаження, що передаються на конструкцію, розташовану під нею.
Безпечний в експлуатації і обслуговуванні
Для безпечної експлуатації і технічного обслуговування щекова дробарка Nordberg C120 має обмежену кількість легко доступних точок обслуговування. Підйомні інструменти для таких предметів, як губки, щоки і тумблер, що поставляються разом з дробаркою для спрощення технічного обслуговування, що робить його більш безпечним для операторів дробарки та обслуговуючого персоналу.
Управління об'єктами недробимыми
Система Active Setting Control (ASC) является дополнительным аксессуаром для щековой дробилки Nordberg C120. Эта усовершенствованная система автоматически регулирует настройки дробилки таким образом, что недробимые объекты выходят из полости перед тем, как вызывать засорения или неэффективность. Active Setting Control обеспечивает непрерывное дробление и защищает Nordberg C120 от экстремальных перегрузок.
Особенности
Технические данные
| Мощность | 160 кВт (200 л.с.) |
| Рабочая скорость | 230 об / мин |
| Вес (базовая единица) | 27 990 кг (61 710 фунтов) |
| Ширина загрузочного отверстия | 1 200 мм (47 ”) |
| Глубина подачи | 870 мм (34 ”) |
| Минимальная закрытая установка | 70 мм (2 3/4 ”) |
| Максимальная закрытая установка | 175 мм (7 ”) |
| Производительность до, скальпированная подача, максимальная настройка | 540 миль в час (600 Stph) |
| Производительность до, не скальпированная подача, максимальная настройка | 800 миль в час (880 Stph) |
- Наши менеджеры проконсультируют и помогут подобрать дробилку именно для вас.
- Осуществляем доставку в любой город Украины. Также отправим Вам товар в Европу и другие страны.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metso |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |