
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Виключно надійна і довговічна щекова дробарка Nordberg C160 часто використовується в складних умовах видобутку і розробки кар'єрів. Завдяки простій конструкції багато щокові дробарки Nordberg C160 транспортувалися та використовуються в підземних гірничих роботах.
Щічна дробарка Nordberg C160 для високопродуктивного первинного дроблення
Щічна дробарка Nordberg C160 розроблена для забезпечення максимальної надійності. Він обладнаний, щоб відповідати очікуванням клієнтів, які працюють на своїх первинних дробильних установках 24 години на добу.
Грунтуючись на досвіді клієнтів і всебічних випробуваннях, критичні області щековой дробарки Nordberg C160 захищені від зносу. Життєво важливі частини легко і швидко замінюються при необхідності.
Подовжене отвір подачі приймає матеріал більше одного метра (40 ") і руйнує його за рахунок збільшеного ходу у верхній частині порожнини. Тугий кут затиску в середині порожнини гарантує, що оброблюваний матеріал швидко передається на дно порожнини, де довгий хід дробарки завершує роботу.
Як і всі Щокові дробарки Nordberg C Series, щекова дробарка Nordberg C160 виготовлена з високоякісних компонентів. Конструкція основної рами заснована на унікальних штифтових і болтових з'єднаннях без зварних швів.
Безпечний в експлуатації і обслуговуванні
Особливості
Технічні дані
| Потужність | 250 кВт (350 к. с.) |
| Робоча швидкість | 220 об / хв |
| Вага (базова одиниця) | 76 300 кг (168 213 фунтів) |
| Ширина завантажувального отвору | 1 600 мм (63 ") |
| Глибина подачі | 1 200 мм (47 ") |
| Мінімальна закрита установка | 150 мм (6 дюймів) |
| Максимальна закрита установка | 300 мм (12 ") |
| Продуктивність до, скальпована подача, максимальна налаштування | 1 145 миль в годину (1 260 Stph) |
| Продуктивність до, не скальпована подача, максимальна налаштування | 1 909 миль в годину (2 133 Stph) |
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати дробарку саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metso |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |