

Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Дробарка HawkPlant може виробити первинні, вторинні і третинні дроблення з допомогою трьох-ступеневого дробильного маятника. Вона має багатофункціональне використання. Їх використовують як первинними і вторинними дробарками для матеріалів високої твердості, так і первинними, вторинними і третинними дробарками для матеріалів із середньою і низькою твердістю.
Подача великих матеріалів, високий коефіцієнт зменшення, кубовидний продукт і низькі експлуатаційні витрати є найважливішими причинами вибору.
Дробарки належать класу ударних дробарок з налаштованої щокою є дробарками які дроблять матеріали середньої і низької твердості (такі як вапняк і доломіт) в асфальт і конкретні розміри заповнювача. Об'ємна подача матеріалів, кубовидний продукт, висока частка зменшення, висока потужність, низькі закупівельні та експлуатаційні витрати роблять даний вид дробарок ідеальної вторинної дробаркою у сфері дроблення і сортування.
Корпус дробилки состоит из трех частей, которые легко передвигаются: неподвижная нижняя часть, поддерживающая ротор и верхняя часть. Верхняя часть открывается, вращаясь вокруг шарнира и гидравлического механизма, и тогда можно увидеть ротор и внутренние части. Монтируется и демонтируется очень легко.
Технические характеристики:
| Модель | CSI-1212 |
| Ротора модели | 1100x1250 мм |
| Размер подачи | 250 мм |
| Мощность | 200-250 т/ч |
| Двигатель | 200 кВ |
| Масса | 18500 кг |
Наша компания продает абсолютно НОВЫЕ вторичные дробилки высшего качества. Наши товары защищены сертификатами качества и имеют гарантию. Покупая новый товар, Вы себе обеспечиваете работу вторичной дробилки на долгий срок. Покупая дробилку, Вы получаете товар с гарантийным сроком и уверенность в работоспособности вторичной дробилки завтра!
- Наши менеджеры проконсультируют и помогут подобрать вторичные дробилки именно для вас.
- Осуществляем доставку в любой город Украины. Также отправим Вам товар в Европу и другие страны.
- Предоставляем гарантию 12 месяцев на товар.
Наличие уточняйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Шиманська О. |
| Стан | Новий |