

Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Первинні ударні дробарки є ротаційними дробарками, що застосовуються в роботі з матеріалами середньої твердості і матеріалами з низьким співвідношенням кремнію, з високою потужністю, високим зменшенням, також високим коефіцієнтом кубовидної форми.
Завдяки своїм контейнерів зі сплаву і дробильних дисків, вони використовуються для дроблення каменів великих розмірів. У практиці їх використовують на первинних і вторинних етапах; в особливості, з-за високої частки виробленого дрібного матеріалу, порівняно з щековыми дробарками в первинних застосуваннях знижується рівень вторинний дробильної навантаження, в деяких випадках випадає необхідність вторинного дроблення.
За допомогою гідравлічної системи настройка і обслуговування машини виробляються легко. Проводиться за бажанням клієнта мобільним або стаціонарним.
Технічні характеристики:
| Модель | CPDK-02 |
| Розмір ротора | 1400x1250 мм |
| Розміри живильника | 900x900 мм |
| Потужність | 200-250 т/год |
| Двигун | 200 кВ |
| Маса | 18200 кг |
Первинні ударні дробарки, в основному легко можуть подрібнювати м'які матеріали та приводити їх у середні розміри. Експлуатація, ремонт і заміна запасних частин даних машин, за рахунок наявної гідравлічної системи виробляються легко. Їх вибирають за рахунок високої потужності дроблення. Завдяки спеціальним налаштувань, що застосовуються в залежності від обсягів сировини для дроблення і кінцевого матеріалу, з нашою продукцією ви зможете виконати якісну роботу і залишитеся нею задоволеним.
Наша компанія продає абсолютно НОВІ первинні дробарки вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу первинної дробарки на довгий термін. Купуючи дробарку, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності первинної дробарки завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати первинні дробарки саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Шиманська О. |
| Стан | Новий |