
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Вібраційні живильники часто використовуються для подачі каменів первинним дробилкам. Вібро-живильники використовуються для харчування, зберігання, для проміжного зберігання і навантаження. Обидва види живильника легко обслуговуються і мають низькі експлуатаційні витрати. Використовується для подачі і зберігання всіляких матеріалів. Стандартні обсяги завантажувальної воронки за бажанням можуть регулюватися. Їх можна перевірити у двох підрозділах, такі як вібраційний і бункерний живильник.
Технічні характеристики:
| Модель | CPG-08 |
| Параметри | 5500x1400 мм |
| Розмір сітки | 1600 мм |
| Двигун | 2x11,5/1000 кВ |
| Об'єм бункера | 40-60 м3 |
| Потужність | 350-500 т/год |
| Маса | 22000 кг |
Вібраційний живильний бункер є надзвичайно важливою машиною в камнедроблении і сортування. Але немає необхідності мати даних машин в кожному виробництві, незважаючи на їх гарантію ефективності і високої продуктивності. Вібраційний живильний бункер з 4 різними видами подачі потужності від 100 до 600 тонн тонн в годину вибираються нами і пристосовуються до вашого виробництва.
Поживні бункери, конструкції розроблені з метою регулярній і постійній подачі для машин, що є компонентом збільшує продуктивність машини.
Наша компания продает абсолютно НОВЫЕ питательные бункеры высшего качества. Наши товары защищены сертификатами качества и имеют гарантию. Покупая новый товар, Вы себе обеспечиваете работу питательного бункера на долгий срок. Покупая бункер, Вы получаете товар с гарантийным сроком и уверенность в работоспособности питательного бункера завтра!
- Наши менеджеры проконсультируют и помогут подобрать питательные бункеры именно для вас.
- Осуществляем доставку в любой город Украины. Также отправим Вам товар в Европу и другие страны.
- Предоставляем гарантию 12 месяцев на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Шиманська О. |
| Стан | Новий |