

Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Використовується для подачі і зберігання всіляких матеріалів. Стандартні обсяги завантажувальної воронки за бажанням можуть регулюватися. Їх можна перевірити у двох підрозділах, такі як вібраційний і бункерний живильник.
Вібраційні живильники часто використовуються для подачі каменів первинним дробилкам. Вібро-живильники використовуються для харчування, зберігання, для проміжного зберігання і навантаження. Обидва види живильника легко обслуговуються і мають низькі експлуатаційні витрати.
Технічні характеристики:
| Модель | CPG-09 |
| Параметри | 4600x1100 мм |
| Розмір сітки | 1400 мм |
| Двигун | 2x7,5/1000 кВ |
| Об'єм бункера | 15-20-30 м3 |
| Потужність | 250-300 т/год |
| Маса | 18000 кг |
Вібраційний живильний бункер є надзвичайно важливою машиною в камнедроблении і сортування. Але немає необхідності мати даних машин в кожному виробництві, незважаючи на їх гарантію ефективності і високої продуктивності. Вібраційний живильний бункер з 4 різними видами подачі потужності від 100 до 600 тонн тонн в годину вибираються нами і пристосовуються до вашого виробництва.
Поживні бункери, конструкції розроблені з метою регулярній і постійній подачі для машин, що є компонентом збільшує продуктивність машини.
Наша компанія продає абсолютно НОВІ живильні бункери вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу живильного бункера на довгий термін. Купуючи бункер, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності живильного бункера завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати поживні бункери саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Шиманська О. |
| Стан | Новий |