
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
EVSE 573 - зарядна станція для електромобілів на 3,7 кВт 220В з кабелем тип 2 (тип 1), компактний зарядний пристрій на 3,7 кВт з настінним кріпленням.
Зарядна станція може застосовуватися для домашніх потреб, в офісах, на парковках і СТО.
Для зручного настінного кріплення можна використовувати монтажну плиту або стаціонарну колону (опції).
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Макс. вихідна потужність | 3,7 кВт |
| Макс. струм зарядки | 16 А |
| Живлення (для кабелю 3х2,5 мм2) | 220 В |
| Тип підключення до авто | кабель тип 2 |
| Довжина кабелю | |
| Система виявлення КЗ пост. струму | ні (так 503 і 511) |
| RCCB система захисту від ураження струмом | так |
| Клас захисту | IP 54 |
| Робоча температура | від -25°C до 50°C |
| Розміри корпусу | 272 x 221 x 116 мм |
| Вага | 3,9 кг |
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати зарядну станцію саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |