



Відправка з 15 квітня 2026Ціну уточнюйте
Трактори виробництва YTO дуже популярні завдяки економічності, високій надійності, що забезпечується замкнутим циклом виробництва, прекрасним ваговим розподілом при тому, що ці трактори найважчі в класі. Завдяки своїй вазі, прекрасному балансуванню та застосуванню сучасних технологій у трактори YTO забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива.
| Стандартна комплектація: • універсальний дизельний двигун 490 ВТ, з чотирициліндровою конструкцією • 3/4х циліндровий дизельний двигун з безпосереднім уприскуванням топлива • Гідропідсилювач керма • Положення передачі 8F+4R • Пакет запуску в холодну погоду для роботи в зимовий період року • Герметична кабіна з нагрівником салону та вентилятором |
![]() |
Трактори серії YTO-404 — це трактори з повною механізацією ручної праці у фермерських господарствах та комунальних підприємствах. Неозброєним поглядом видно, що за потужністю УТО-404 є аналогом вітчизняного трактора Т-40.
Додатково дані трактори комплектуються комунальним обладнанням для роботи в комунальних сферах.
Основні переваги:
- Роздільний бак гідравліки та трансмісії.
- Двигун виготовлений за технологією Perkins (Великобританія), з великим крутним моментом і запасом потужності, стійкий до перевантажень, має низьку витрату палива.
- Якісно скомпонована трансмісія Fiat (Італія).
- Надійне, оригінальне зчеплення Luk (Німеччина).
- Комфортне сидіння Граматика.
- Компактні розміри тракторів дозволяють працювати на вузьких проїздах, що є одним із ключових факторів у садівництві, виноградарстві, на фермах та в інших сферах діяльності, де це необхідно.
- Ергономічна кабіна з розширеною оглядовістю та комфортним сидінням.
Технічні характеристики:
| Двигун | Італія Fiat. Розробок у Великій Британії |
| Марка | YTR2105 |
| Можливість | 29,6 кВт 40лс |
| Тип | 4-циліндровий, чотиритактний, водоохолоджуваний дизель з безпосереднім уприскуванням |
| Номінальна частота обертання | 2200 обхв |
| Трансмісія | |
| діапазон робочих швидкостей переднього/заднього ходу | 2.26-29.67 кмч |
| Технічні дані трактори | |
| База | 1900 мм |
| Колія передніх/задніх коліс | 1250/1200-1600 мм |
| Мінімальний дорожній просвіт | 0,456 м |
| Мінімальна експлуатаційна маса | 1920 кг |
| Номінальний витрата палива | менше 248.4 гол. с. ч. |
| Тип шин: передні/задні | 7.5-16/11.2-28 |
| Метод регулювання глибини пахоти | 4х секційний розподільник (силовий контроль, позиційний контроль, комбінований контроль,плаваючий контроль) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина x ширина x висота | 3546 х 1674 х 1550 мм |
Наша компанія продає трактори вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості та мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте роботу трактора на довгий термін. Купуючи трактор, Ви отримуєте товар із гарантійним терміном і впевненість у працездатності трактора завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати трактор саме для вас.
- Здійснюємо доставку в будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YTO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Шиманська О. |