
Відправка з 29 травня 2026Ціну уточнюйте
Гідророзподільники Galtech серії Q25/3, розраховані на максимальну продуктивність 60 л/хв робочий тиск 350 бар.
Гідророзподільник Galtech моноблочний з відкритим центром Q25/3 служить для управління двома робочими органами. Рукоятка з пружинним поверненням в нейтральне положення. У нейтральному положенні рукоятки робоча рідина надходить в маслобак (відкритий центр). Є регульований головний запобіжний (обмежувальний) клапан.
Гідравлічна схема:
Гідророзподільник 3х103 (золотник 103, в нейтральному положенні A і B закриті):

Гідророзподільник 3х111 (золотник 111, в нейтральному положенні A і B > на злив у T):

| Характеристики: | |
| Макс. робочий тиск: | 275 бар |
| Пропускна здатність: | 60 л/хв |
| Кількість золотників: | 3 шт. |
| Тип гідророзподільника: | З дискретним управлінням |
| Тип управління: | Електричне (12 або 24 В) + ручне |
| Позиціонування золотника: | Пружинне повернення в нейтральне положення |
| Діапазон регулювання головного запобіжного клапана: | 81-200 бар і бар 201-380 |
| Різьба робочих портів: | 1/2" BSP |
| Корпус гідророзподільника: | Моноблочний |
| Маса: | 5.6 кг |
Наша компанія продає абсолютно НОВІ гідророзподільники вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу гідророзподільника на довгий термін. Купуючи дану техніку, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності гідророзподільника завтра!
- Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати товар саме для вас.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та в інші країни!
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galtech |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Galtech |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідророзподільник |