









200 750 ₴
Створений для різноманітних застосувань, цей гідроциліндр з діаметром 169 мм і 5 штоками може піднімати до 40 тонн, досягаючи загального ходу 8530 мм. З максимальним робочим тиском 170 бар цей гідроциліндр від Hyva може піднімати великі навантаження, що, в свою чергу, дозволяє використовувати більш компактні гідроциліндри на вантажівках, економлячи місце та вагу. Циліндр підйому кузова FC A169-5-08530-004-K0343 з серії Alpha в основному використовується у поєднанні з прямим з'єднанням корпусу та цапфовим типом з'єднання.


Серія гідроциліндрів Hyva Alpha з робочим тиском до 170 бар забезпечує оптимальну продуктивність завдяки зменшенню ваги, збільшенню швидкості опрокидування та необхідній стійкості.
| Артикул | 70526790 |
| Опис | FC A169-5-08530-004-K0343 |
| Ефективний діаметр | 169 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 8530 мм |
| Грузопідйомність | 29-40 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 170 бар |
| Робочий об'єм | 117 л |
| Загальний об'єм | 127 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок опрокидування) | 245 кН |
| Максимальне навантаження циліндра² (завершення опрокидування) | 85 кН |
| Максимальне навантаження циліндра³ (завершення опрокидування) | 99 кН |
| Максимальний розхід з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальний розхід без обмежувача¹ | 137 л/хв |
| Максимальний розхід з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальний розхід без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 96 л/хв |
| Час опрокидування з обмежувачем¹ | 37 сек |
| Час опрокидування без обмежувача¹ | 51 сек |
| Час опрокидування з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 53 сек |
| Час опрокидування без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 73 сек |
| Допустимий час опускання | 37 сек |
| Вага | 398 кг |
| Хромування (HC) | ні |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70526790 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Модель циліндра | з зовнішнім кожухом |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 398 |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальна вантажність | 40 т |
| Максимальний тиск (бар) | 170 |
| Загальний хід, мм | 8530 |
| Об'єм (л) | 117 |
| Відповідальна людина | Юлія Павленко |
| Серія | FC |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |