



Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Модель | PRO-90 |
| Продуктивність | 90-130 тн/год |
| Макс.подача | 500 мм |
| Ротор дробарки ударної | 1100х900 мм |
| Розмір гуркоту | 1400х4000 мм |
| Общая мощность | 195 кВт |
| Требуемый енератор | 330 кВа |
Регулируемый маятниковый узел, обеспечивает возможность подачи крупногабаритного сырья, фракция дробления контролируется и регулируется в соответствии с потребностями предприятия.
Установки серии PRO, являющиеся высокотехнологичным продуктом, представляют собой конструкцию, все комплектующие узлы которой собраны на едином шасси; разработанные нашими инженерами с особой тщательностью установки могут перевозиться 1 тягачем, и поэтому в короткие сроки каждая установка может быть запущена в работу на предприятии.
Купити дробильну установку в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |