



Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Модель | МСК-90 |
| Продуктивність | 100-180 тн/год |
| Макс.подача | 600 мм |
| Первинна щекова дробарка | 900х450 мм |
| Ударна/Консольна дробарка | 1120х650 |
| Загальна потужність | 340 кВт |
| Размер грохота | 1700х4500 мм |
| Требуемый генератор | 450 кВа |
Модели МСК-60 и МСК-65, с конструкцией на единой раме, обеспечивающие двухэтапный процесс дробления, достигли признания в рамках сектора, при этом являясь первой и единственной разработкой подобного рода в мире. Другие мобильные системы в серии МСК производятся с двумя шасси. Первый этап измельчения осуществляется с помощью Первичной дробилки, которая имеет прочную конструкцию питающего отверстия, после чего материал подается на Конусную или Вторичную ударную дробилку, по желанию, на втором шасси, и измельчается на более мелкие фракции. Наша мобільна установка, що працює по замкнутому контуру, управляється одним оператором, а подача сировинної маси здійснюється з вантажівки, навантажувачі та екскаватори. Гідравлічний блок Моделі МСК, надає можливість отримання кінцевого продукту 4 різних фракцій, є вкрай корисною функцією для виконання складання установки, демонтажу установки й техобслуговування системного обладнання.
Купити дробильну установку в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |