




Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Модель | FULLSTAR-60 |
| Продуктивність | 60-100 тн/год |
| Розмір пескомойкі | 500х5000мм |
| Розмір гуркоту | 1300х4000 мм |
| Розмір щековой дробарки | 600х400 мм |
| Ротор дробарки ударної | 1200х650 мм |
| Максимальна подача | 380 мм |
| Загальна потужність | 232 кВт |
| Необхідний генератор | 250 кВа |
Наша установка FULLSTAR 60, будучи першою у світі розробкою подібного роду, що виконує операції подрібнення, сортування і промивання піску фракцією 0-5 мм на єдиному шасі. Модель FULLSTAR працює за принципом замкненої системи дроблення, має продуктивну потужність до 300 тонн/сек., і забезпечує отримання продукції 4 різних фракцій.
Мобільні дробильні, сортувальні і пескомоющие установки серії FULLSTAR це:
-Бункер подачи сырьевого продукта
-Вибрационный питатель с сортировкой (Bypass)
-Первичная щековая дробилка
-Вторичная ударная дробилка / конусная дробилка
-Двухваловая пескомойка
-Вибрационный грохот
-Ленточные конвейеры складного типа для подачи и обратной подачи материала, а также перемещения для складирования
-Гидравлические опоры
-Платформа для наблюдения процесса дробления и осуществления техобслуживания
-Система полной автоматизации
-Генератор (опционально)
Купить дробильную установку в Гидромаркете — значит убедится в качественном и длительном функционировании с гарантийным сроком.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |