


Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Модель | FULLSTAR-90 |
| Продуктивність | 120-180 тн/год |
| Розмір пескомойкі | 600х5000мм |
| Розмір гуркоту |
1700х4500 мм 1300х4000 мм |
| Розмір щековой дробарки | 900х650 мм |
| Ротор дробарки ударної | 1250х1000 мм |
| Максимальна подача | 600 мм |
| Загальна потужність | 377 кВт |
| Необхідний генератор | 450 кВа |
Наша установка FULLSTAR 90, будучи першою у світі розробкою подібного роду, що виконує операції подрібнення, сортування і промивання піску фракцією 0-5 мм на єдиному шасі. Модель FULLSTAR працює за принципом замкненої системи дроблення, має продуктивну потужність до 300 тонн/сек., і забезпечує отримання продукції 4 різних фракцій. Також ми здійснюємо виробництво 3-функціональних моделей мобільних установок FULLSTAR 90 і FULLSTAR 110 зібраних на двох мобільних шасі.
Мобільні дробильні, сортувальні і пескомоющие установки серії FULLSTAR це:
-Бункер подачі сировинного продукту
-Вібраційний живильник з сортуванням (Bypass)
-Первинна щекова дробарка
-Вторинна ударна дробарка / конусна дробарка
-Двухваловая пескомойка
-Вібраційний гуркіт
-Стрічкові конвеєри складного типу для подачі і зворотної подачі матеріалу, а також переміщення для складування
-Гідравлічні опори
-Платформа для спостереження процесу дроблення і здійснення техобслуговування
-Система повної автоматизації
-Генератор (опціонально)
Купити дробильну установку в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |