


Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Опис | Розмір |
| Бункер з колосниковым віброживильником | 30 м3 |
| Первинна ударна дробарка | 1200х1000 мм |
| Третинна дробарка | 1200х650 мм |
| Вібраційний гуркіт | 2000х6000 мм |
| Конвеєрна стрічка | 800 мм |
Відмінна техніка від турецького виробника.
Купити дробильну установку в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |