



Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Продуктивність | 60-120 т/год |
| Розмір питомого отвори | 600х400 мм |
| Вихідний отвір | 30-100 |
| Макс. подача | 380 мм |
| Потужність двигуна | 37.5 кВт |
| Вага | 6900 кг |
Загальні характеристики та переваги:
Купити дробарку в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |