
Ціну уточнюйте
Машина стикового зварювання Ritmo DELTA 500 ALL TERRAIN оснащена дизельним двигуном з низьким рівнем вібрації і оснащена передніми рульовими колесами і заднім тяговим механізмом. Машина підходить для зварювання напірних труб (HDPE, PP) для транспортування води, газу та інших рідин до Ø 500 мм (20 "IPS).
Побудована у відповідності з міжнародними стандартами ISO 21307 ВИСОКИЙ ТИСК.
- Робочий діапазон від Ø 200 до 500 мм (6 "IPS ÷ 20" IPS)
- Зварні фітинги, такі як коліна, трійники, Y-відгалуження і заглушки
- Нова запатентована система RITMO для відкриття / закриття / підйому затискачів-нагрівачів
- Система швидкого блокування, яка дозволяє розміщувати і видаляти вкладиші в лічені секунди
- Зварювальний система Easy Life
- GPS відслідкування
- Реєстрація даних включена
- Пам'ять до 4000 спільних звітів - завантажується прямо в PDF
- Можливість заздалегідь встановити 20 індивідуальних
- USB-порт для оновлення прошивки
- Інтуїтивно зрозуміла панель управління і великий графічний дисплей
- Корпус машини і бортовий генератор легко знімаються для роботи в обмежених умовах
- Машина може працювати від мережі 230 В, трифазна, 50/60 Гц
- Колісне шасі, призначене для підйому за допомогою вилкового навантажувача
- Два бічних ролика, якими можна управляти з допомогою акумуляторної дрилі
- Бортова електрична накладка, оснащена запобіжним мікровимикачем
- Бортовий генератор знімний для самостійного використання
Технічні характеристики:
| Матеріали | HDPE / PP |
| Робочий діапазон | Ø 200 ÷ 500 мм 6 "IPS ÷ 20" IPS |
| Блок живлення |
Автономний - дизель KUBOTA на борту або 230 В, трифазний, 50/60 Гц |
| Загальна споживана потужність | 7250 Вт |
| Робоча температура | 180 ° ÷ 280 ° |
| Зовнішній температурний діапазон | -10 ° ÷ 40 ° C |
| Вага кузова машини | 580 кг |
| Вага стандартного складу | 1350 кг |
| Розміри корпусу машини | 1822 х 1152 х 990 мм |
| Розміри візка | 2955 х 1578 х 1370 мм |

Купити машини для стикового зварювання труб в Гідромаркеті — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гідромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritmo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Відповідальний чоловік | |
| Відповідальна особа | Журенко Євгенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |