
Відправка з 03 травня 2026Ціну уточнюйте
Натяжна машина UP50 призначена для протягування одного троса під час прокладання підземних силових та оптоволоконних кабелів.
Omac - це італійська компанія, яка славиться своєю якістю та ставленням до партнерів.
| Характеристика | Значення |
| Кабестани | 2 x Ø 280 мм |
| Макс. діаметр каната | 14 мм |
| Розміри ДxШxВ | 3,10 × 1,70 × 1,75 м |
| Вага (без каната) | 1900 кг |
| Потужність | 35 к.с. / 26 кВт |
| Напруга | 12 В |
| Максимальне тягове зусилля | 50 кН |
| Швидкість при максимальному тяговому зусиллі | 16 м/хв |
| Макс. швидкість | 65 м/хв |
Купити гідравлічну натяжну машину в Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMAC |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |