
Відправка з 18 квітня 2026Ціну уточнюйте
Натяжна машина OMAC F265.20 призначена для натягу каната в операціях з прокладання повітряних ліній електропередач та оптико-волоконних кабелів. Гідравлічний контур дозволяє плавно змінювати швидкість в обох напрямках за допомогою одного пристрою управління.
Машини OMAC оснащені електронними пристроями, які надають допомогу оператора під час роботи з натягу дроту. Це пристрої контролю і відображення робочих параметрів, які можуть бути збережені, завантажені на USB носій і надруковані після завершення робіт.
Технічні характеристики:
| Максимальна напруга | 20 Кн |
| Максимальний діаметр сталевого каната | 8 мм |
| Максимальний діаметр мотузки нейлонової | 12 мм |
| Потужність двигуна | 15 кВт |
| Маса | 565 кг |
| Діаметр рулону | 825 мм |
| Двигун | Бензиновий |
Починаючи з року свого заснування (1954 р.) OMAC займається розробкою, виробництвом і продажем натяжної обладнання. Компанія постійно розвиває технології «ноу-хау», намагається задовольнити всі потреби своїх клієнтів, забезпечуючи гнучкий підхід і висока якість, що підтверджується сертифікатом ISO 900.
Купити натяжну машину в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
• Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
• Гідравліку, яка працює на результат.
• Гарантію 12 місяців від виробника.
• Підтвердження надійності сертифікатами якості.
• Доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMAC |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Відповідальна особа | Середіна Марина |
| Стан | Новий |