
Відправка з 18 квітня 2026Ціну уточнюйте
Натяжна гідравлічна машина OMAC F260.150.22 призначена для натягу каната в операціях з прокладання повітряних ліній електропередач. Два гідравлічних контуру дозволяють плавно змінювати швидкість в обох напрямках за допомогою двох незалежних пристроїв керування. Два контури також можуть бути узгоджені
і управлятися одним пристроєм управління.
Машини OMAC оснащені електронними пристроями, які надають допомогу оператора під час роботи з натягу дроту. Це пристрої контролю і відображення робочих параметрів, які можуть бути збережені, завантажені на USB носій і надруковані після завершення робіт.
Технічні характеристики:
| Максимальне тягове зусилля | 1 х150 Кн або 2х75 Кн |
| Швидкість при максимальній тязі | 2,6; 2,8 км/год |
| Максимальна швидкість | 4,6 км/год |
| Тягове зусилля при максимальній швидкості | 1 x 85 Кн або 2 x 42,5 Кн; 1 x 95 Кн або 2 x 47,5 Кн |
| Максимальний діаметр каната | 2х26 мм |
| Максимальний діаметр шарніра | 60 мм |
| Тип двигуна | дизельний |
| Потужність двигуна | 285 к. с. / 210 кВт, 305 к. с./225 кВт |
| Охолодження | вода |
| Електрична установка | Двадцять чотири |
| Розміри | 4,60x2,45x2,75 м |
| Вага (без каната) | 8500 кг |
Починаючи з року свого заснування (1954 р.) OMAC займається розробкою, виробництвом і продажем натяжної обладнання. Компанія постійно розвиває технології «ноу-хау», намагається задовольнити всі потреби своїх клієнтів, забезпечуючи гнучкий підхід і висока якість, що підтверджується сертифікатом ISO 900.
Купить натяжную машину в Гидромаркете — значит убедиться в качественном и длительном функционировании с гарантийным сроком.
Мы предоставляем:
• Бесплатную консультацию ведущих менеджеров компании и помощь в выборе техники.
• Гидравлику, которая работает на результат.
• Гарантию 12 месяцев от производителя.
• Подтверждение надёжности сертификатами качества.
• Доставку в любой регион Украины, Европу и другие страны, удобным для Вас способом.
HYDROMARKET — Ваш надёжный поставщик высококачественной техники.
Наличие уточняйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMAC |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Відповідальна особа | Середіна Марина |
| Стан | Новий |