
Відправка з 18 квітня 2026Ціну уточнюйте
Натяжна гідравлічна машина OMAC F260.180.22 призначена для натягу каната в операціях з прокладання повітряних ліній електропередач. Два гідравлічних контуру дозволяють плавно змінювати швидкість в обох напрямках за допомогою двох незалежних пристроїв керування. Два контури також можуть бути узгоджені
і управлятися одним пристроєм управління.
Машини OMAC оснащені електронними пристроями, які надають допомогу оператора під час роботи з натягу дроту. Це пристрої контролю і відображення робочих параметрів, які можуть бути збережені, завантажені на USB носій і надруковані після завершення робіт.
Технічні характеристики:
| Максимальне тягове зусилля | 1 х180 Кн або 2х90 Кн |
| Швидкість при максимальній тязі | 2,2; 2,4 км/год |
| Максимальна швидкість | 4,6 км/год |
| Тягове зусилля при максимальній швидкості | 1 x 90 Кн, або 2 x 45 Кн; 1 x 100 Кн або 2 x 50 Кн |
| Максимальний діаметр каната | 2х28 мм |
| Максимальний діаметр шарніра | 60 мм |
| Тип двигуна | дизельний |
| Потужність двигуна | 285 к. с. / 210 кВт, 305 к. с./225 кВт |
| Охолодження | вода |
| Електрична установка | Двадцять чотири |
| Розміри | 4,60x2,45x2,90 м |
| Вага (без каната) | 8900 кг |
Починаючи з року свого заснування (1954 р.) OMAC займається розробкою, виробництвом і продажем натяжної обладнання. Компанія постійно розвиває технології «ноу-хау», намагається задовольнити всі потреби своїх клієнтів, забезпечуючи гнучкий підхід і висока якість, що підтверджується сертифікатом ISO 900.
Купити натяжну машину в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
• Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
• Гідравліку, яка працює на результат.
• Гарантію 12 місяців від виробника.
• Підтвердження надійності сертифікатами якості.
• Доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMAC |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Відповідальна особа | Середіна Марина |
| Стан | Новий |