
Відправка з 18 квітня 2026Ціну уточнюйте
Гідравлічна тягово-гальмівна машина OMAC F120.150.42 підходить для натягу 1, 2, 3 або 4 проводів. Два гідравлічних контуру дозволять виробляти натяг з постійним зусиллям навіть при зміні швидкості натягу. Оснащена двигуном для зворотної тяги. У режимі зворотної тяги два гідравлічних контуру дозволяють змінювати швидкість в обох напрямках, дозволяючи використовувати один з гідравлічних контурів або обидва.
Машины OMAC оснащены электронными устройствами, оказывающим помощь оператору во время работы по натяжению провода. Это устройства контроля и отображения рабочих параметров, которые могут быть сохранены, загружены на USB носитель и напечатаны после завершения работ.
Технические характеристики:
| Максимальная сила натяжения | 150 кН = 2 x 75 кН |
| Максимальное натяжение на провод 37,5 кН | 37,5 кН |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимальный диаметр провода | 4 х 42 мм |
| Двигатель | дизельный |
| Мощность | 86 л.с. / 63 кВт 75 л.с. / 55,4 кВт |
| Охлаждение | вода |
| Электрическая установка | 12 В |
| Размеры | 5,10x2,45x3,00 м |
| Вага | 8200 кг |
Починаючи з року свого заснування (1954 р.) OMAC займається розробкою, виробництвом і продажем натяжної обладнання. Компанія постійно розвиває технології «ноу-хау», намагається задовольнити всі потреби своїх клієнтів, забезпечуючи гнучкий підхід і висока якість, що підтверджується сертифікатом ISO 900.
Купити тягово-гальмівну машину в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
• Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
• Гідравліку, яка працює на результат.
• Гарантію 12 місяців від виробника.
• Підтвердження надійності сертифікатами якості.
• Доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMAC |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Відповідальна особа | Середіна Марина |
| Стан | Новий |