

Відправка з 03 травня 2026111 870 ₴
Гідравлічний обтискний прес SM 25L, що застосовується для обтиску РВД, став удосконаленою версією преса SM 25. У модифікації SM 25L для збільшення запасу міцності і верстатної міцності в цілому змінені деякі параметри конструкційного кістяка. Подібно до попередніх модифікацій мобільних пресів SM-625E та SM-25 промисловий прес SM 25L гранично комфортний в управлінні та ефективний для виконання виробничих операцій у невеликих ремонтних цехах, просто неба або на ділянках гірничодобувного підприємства. Цей обтискний прес SM 25L придатний для застосування виїзними сервісними бригадами або на фіксованих пунктах технічного обслуговування. Застосування цього преса – обтискання таких виробів, як рукави високого тиску, припасування або осадка трубок з круглим перетином, обтискання тягового троса та промислового електричного кабелю.
Характеристики преса для обтиску шлангів D-Hydro SM 25L HP
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 1” 4SH |
| Сила обтиску | 1200 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 61 мм |
| Макс. отвір ø | 15 мм (+ діаметр матриці) |
| Контроль | Мікрометр зі світлодіодом |
| Майстер-матриця, що відкривається / Довжина | 90/64,5 мм |
| Діапазон обтиску | 6-61 мм |
| Маса | 25 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 230х200х275 мм |
Доступні набори штампів:
| Заголовок | Діапазон (мм) | Довжина (мм) |
|---|---|---|
| 38-06 | 6-16 | 45 |
| 38-08 | 8-18 | 45 |
| 38-11 | 11-21 | 45 |
| 38-14 | 14-24 | 45 |
| 38-17 | 17-27 | 45 |
| 38-20 | 20-30 | 55 |
| 38-23 | 23-33 | 55 |
| 38-26 | 26-36 | 55 |
| 38-30С | 30-40 | 60 |
| 38-34С | 34-44 | 60 |
| 38-39С | 39-49 | 65 |
| 38-45С | 45-55 | 65 |
| 38-51С* | 51-61 | 65 |
* Макс. Діаметр наконечника до обтиску: 61 мм.
Стандартні аксесуари
Додаткові аксесуари
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Новий |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |