

Відправка з 03 травня 2026від 310 190 ₴
D-Hydro SM 50 ME – це обтискні гідравлічні преси, які призначені для проведення стаціонарних технічних робіт на підприємствах з ремонту гідрообладнання.
Ці верстати оснащені електричними приводами на 220В або 380В. Для здійснення контрольного стеження за обтиском рукавів високого тиску використовуються спеціальні технічні пристрої – мікрометричні датчики, шкала яких становить 0,1 мм.
Призначений для підприємств з монтажу та ремонту гідрообладнання. Величина обтиску регулюється безступінчастим регулятором, один оберт якого відповідає 1 мм. Величина обтискання визначається з точністю до 0,1 мм. Діапазон регулювання – 10мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 2″ 2СН, 1½″ 4Ш |
| Сила обтиску | 1800 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 85 мм |
| Макс. отвір ø | 32 мм (+ діаметр матриці) |
| Мотор | 4кВт 400В 3-фазний |
| Контроль | Мікрометр |
| Майстер-матриця, що відкривається / Довжина | 107/105 мм |
| Діапазон обтиску | 6-85 мм |
| Маса | 157 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 645х470х600 мм |
Доступні набори штампів:
| Діапазон (мм) | Довжина (мм) | |
|---|---|---|
| 38-06 | 6-16 | 45 |
| 38-08 | 8-18 | 45 |
| 38-11 | 11-21 | 45 |
| 38-14 | 14-24 | 45 |
| 38-17 | 17-27 | 45 |
| 38-20 | 20-30 | 55 |
| 38-23 | 23-33 | 55 |
| 38-26 | 26-36 | 55 |
| 38-30 | 30-40 | 75 |
| 38-34 | 34-44 | 75 |
| 38-39 | 39-49 | 85 |
| 38-45 | 45-55 | 85 |
| 38-51 | 51-61 | 85 |
| 38-57 | 57-67 | 90 |
| 38-63 | 63-73 | 90 |
| 38-67 | 67-77 | 90 |
| 75-85 | 105 |
Додаткові аксесуари
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Новий |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |