

Відправка з 03 травня 2026Ціну уточнюйте
Опресувальний електричний верстат YL-65 має високу продуктивність і використовується стаціонарно. Електричний опресувальний верстат із високою продуктивністю для стаціонарного використання. Підходить для серійного виробництва. Опресовує РВД рукава 4 SH до 2" та промислові рукави до 3". Електронна система керування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 2″ |
| Сила обтиску | 2400 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 88 мм |
| Макс. отвір ø | 65 мм (+ діаметр матриці) |
| Мотор | 5,5 кВт 400 В 3-фазний |
| Доступні різні версії напруги | |
| Контроль | Цифрове керування |
| Майстер-матриця, що відкривається / Довжина | 163/97 мм |
| Діапазон обтиску | 10-88 мм |
| З додатковими наборами штампів | 6-88 мм |
| Маса | 1200 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 850х1000х1500 мм |
Доступні набори штампів:
| Заголовок | Діапазон (мм) | Довжина (мм) |
|---|---|---|
| 32-10 | 10-14 | 55 |
| 32-14 | 14-16 | 55 |
| 32-16 | 16-19 | 55 |
| 32-19 | 19-22 | 55 |
| 32-22 | 22-26 | 70 |
| 32-26 | 26-30 | 70 |
| 32-30 | 30-34 | 75 |
| 32-34 | 34-39 | 75 |
| 32-39 | 39-45 | 75 |
| 32-45 | 45-51 | 90 |
| 32-51 | 51-57 | 90 |
| 32-57 | 57-63 | 100 |
| 32-63 | 63-69 | 110 |
| 32-69 | 69-74 | 110 |
| 32-74 | 74-78 | 110 |
| 32-78 | 78-88 | 110 |
Додаткові набори для штампів
| Діапазон (мм) | Довжина (мм) | |
|---|---|---|
| 32-06 | 6-8 | 55 |
| 32-08 | 8-10 | 55 |
Додаткові аксесуари
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |