

Відправка з 04 травня 2026Ціну уточнюйте
Опресувальний електричний верстат YL-125 має високу продуктивність і використовується стаціонарно. Електричний опресувальний верстат із високою продуктивністю для стаціонарного використання. Підходить для серійного виробництва. Електронна система керування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 6" |
| Сила обтиску | 4000 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 234 мм |
| Макс. отвір ø | 125 мм (+ діаметр матриці) |
| Мотор | 5,5 кВт 400 В 3-фазний |
| Доступні різні версії напруги | |
| Контроль | Цифрове керування |
| Майстер-матриця, що відкривається / Довжина | 355/116 мм |
| Діапазон обтиску | 14-234 мм |
| З додатковими наборами штампів | 6-239 мм |
| Маса | 3000 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 1050х1300х1750 мм |
Доступні набори штампів:
| Діапазон (мм) | Довжина (мм) | |
|---|---|---|
| 32-14 | 14-16 | 55 |
| 32-16 | 16-19 | 55 |
| 32-19 | 19-22 | 55 |
| 32-22 | 22-26 | 70 |
| 32-26 | 26-30 | 70 |
| 32-30 | 30-34 | 75 |
| 32-34 | 34-39 | 75 |
| 32-39 | 39-45 | 75 |
| 32-45 | 45-51 | 90 |
| 32-51 | 51-57 | 90 |
| 32-57 | 57-63 | 100 |
| 32-63 | 63-69 | 110 |
| 32-69 | 69-74 | 110 |
| 32-74 | 74-78 | 110 |
| 32-78 | 78-87 | 110 |
| 125-84 | 84-92 | 120 |
| 125-92 | 92-100 | 120 |
| 125-100 | 100-108 | 120 |
| 125-108 | 108-116 | 120 |
| 125-116 | 116-126 | 120 |
| 125-126 | 126-136 | 120 |
| 125-136 | 136-146 | 120 |
| 125-146 | 146-156 | 120 |
| 125-156 | 156-166 | 120 |
| 125-166 | 166-178 | 120 |
| 125-178 | 178-190 | 120 |
| 125-190 | 190-205 | 120 |
| 125-205 | 205-234 | 120 |
Додаткові аксесуари
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |