

Відправка з 03 травня 2026Ціну уточнюйте
Опресувальний електричний верстат YL-SF 60 має високу продуктивність і використовується стаціонарно. Електричний опресувальний верстат із високою продуктивністю для стаціонарного використання. Підходить для серійного виробництва. Електронна система керування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 1¼″ |
| Сила обтиску | 600 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 87 мм |
| Макс. отвір ø | 25 мм (+ діаметр матриці) |
| Мотор | 3,6 кВт 400 В 3-фазний |
| Доступні різні версії напруги | |
| Контроль | Цифрове керування |
| Діапазон обтиску | 10-87 мм |
| Маса | 1540 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 842х1105х1850 мм |
Доступні набори штампів:
| Діапазон (мм) | Довжина (мм) | |
|---|---|---|
| SF60-10 | 10-12 | 55 |
| SF60-12 | 12-14 | 55 |
| SF60-14 | 14-16 | 55 |
| SF60-16 | 16-19 | 55 |
| SF60-19 | 19-22 | 55 |
| SF60-22 | 22-24 | 55 |
| SF60-24 | 24-30 | 55 |
| SF60-30 | 30-38 | 55 |
| SF60-38 | 38-45 | 55 |
| SF60345 | 45-52 | 55 |
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |