

Відправка з 03 травня 2026Ціну уточнюйте
Опресувальний електричний верстат YL-NC 20 має високу продуктивність і використовується стаціонарно. Електричний опресувальний верстат із високою продуктивністю для стаціонарного використання. Підходить для серійного виробництва. Електронна система керування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 1¼″ |
| Сила обтиску | 500 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 66 мм |
| Максимальний отвір ø | 20 мм (+ діаметр матриці) |
| Мотор | 3,6 кВт 400 В 3-фазний |
| Доступні версії напруги | різні |
| Контроль | Цифрове керування |
| Діапазон обтиску | 4-66 мм |
| Маса | 300 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х1000х930 мм |
Доступні набори штампів:
| Діапазон (мм) | Довжина (мм) | |
|---|---|---|
| NC20-12 | 12-14 | 3 |
| NC20-14 | 14-16 | 3 |
| NC20-16 | 16-19 | 4 |
| NC20-19 | 19-22 | 4 |
| NC20-22 | 22-26 | 4,5 |
| NC20-26 | 26-30 | 4,5 |
| НК20-30 | 30-34 | 5 |
| NC20-34 | 34-39 | 5 |
| NC20-39 | 39-45 | 5 |
| NC20-45 | 45-52 | 5 |
| NC20-52 | 52-57 | 5 |
| NC20-57 | 57-66 | 5 |
Стандартні аксесуари:
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Електромеханічний |