

Відправка з 04 травня 2026135 770 ₴
Відрізний верстат CM 100 для пневматичних, гідравлічних та промислових шлангів. Безпека оператора забезпечує закрите лезо. Шланг відрізає при натисканні на педаль. Конструкція різака та висока швидкість обертання диска забезпечують точний, акуратний різ.
| Максимальний розмір шлангу | 1½″ 4Ш |
|---|---|
| Макс. зовнішній діаметр | 100 мм |
| Діаметр леза | 300 мм |
| Лезо | Різний |
| Всмоктувальний з'єднувач | 82 мм |
| Швидкість леза | 3000 об/хв |
| Мотор | 4 кВт 400 В 3-фазний |
| Доступні різні версії напруги | - |
| Контроль | Ножна педаль |
| Маса | 115 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 730х470х900 мм |
Стандарні аксесуари:
Додаткові аксесуари:
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |