

Відправка з 13 квітня 2026Ціну уточнюйте
Щепоріз дискового типу МК-120ТР призначений для подрібнення гілок та інших деревних відходів, перетворюючи їх на технологічну щепу. До 90% отриманої щепи матиме розмір 5–50 мм, 10% – вільний розмір. Розмір фракції залежить від типу поданого матеріалу. МК-120ТР здатний переробляти гілки діаметром до 120 мм, залежно від вологості та породи дерева. Вироблена щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей, а також як мульчуючий матеріал або добриво. Подальша переробка дозволяє виготовляти паливні пелети чи гранули.
Щепоріз МК-120ТР виготовляється на нашому виробництві з повним контролем якості. Усі посадкові поверхні проходять шліфування, а зварні шви ретельно перевіряються. Завдяки цим заходам забезпечується висока якість, надійність і тривалий термін служби обладнання.
Цей щепоріз стане надійним рішенням для утилізації деревних відходів, оптимізуючи процес переробки та дозволяючи ефективно використовувати отриману щепу.
Купити щепоріз Arpal МК-120ТР у Гідромаркеті — означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arpal |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |