









183 200 ₴
Створений для різних застосувань цей гідроциліндр з діаметром 169 мм і 5 штоками здатний піднімати до 35 тонн, досягаючи загального ходу 9030 мм. Маючи максимальний робочий тиск 150 бар, цей гідроциліндр від Hyva витримує більші навантаження, що, у свою чергу, дозволяє вантажівкам бути оснащеними компактнішими гідроциліндрами, економлячи місце і вагу. Циліндр підйому кузова FC A169-5-09030-074-K0900 серії Alpha в основному використовується в поєднанні з прямим з'єднанням корпусу та цапфовим типом з'єднання.


Серія гідроциліндрів Hyva Alpha з робочим тиском до 150 бар забезпечує оптимальну продуктивність за рахунок зниження ваги, збільшення швидкості перекидання та необхідної стійкості.
| Артикул | 70526872 |
|---|---|
| Опис | FC A169-5-09030-074-K0900 |
| Ефективний діаметр | 169 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 9030 мм |
| Вантажопідйомність | 26 - 35 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 150 бар |
| Робочий об'єм | 124 л |
| Загальний об'єм | 135 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 245 кН |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ | 137 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 96 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 39 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 54 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 56 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 77 сек |
| Допустимий час опускання | 39 сек |
| Вага | 399 кг |
| Хромування (HC) | немає |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70526872 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Модель циліндра | з зовнішнім кожухом |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальна вантажність | 35 т |
| Максимальний тиск (бар) | 150 |
| Загальний хід, мм | 9030 |
| Об'єм (л) | 135 |
| Серія | FC |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |