

Відправка з 03 травня 2026473 410 ₴
D-Hydro SM 50 XE – це обтискні гідравлічні преси, які призначені для проведення стаціонарних технічних робіт на підприємствах з ремонту гідрообладнання.
Ці верстати оснащені електричними приводами на 220В або 380В. Для здійснення контрольного стеження за обтиском рукавів високого тиску використовуються спеціальні технічні пристрої – мікрометричні датчики, шкала яких становить 0,1 мм.
Призначений для підприємств з монтажу та ремонту гідрообладнання. Величина обтиску регулюється безступінчастим регулятором, один оберт якого відповідає 1 мм. Величина обтискання визначається з точністю до 0,1 мм. Діапазон регулювання – 10мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 2″ 4SP |
| Сила обтиску | 2200 кН |
| Максимальний діаметр обтиску | 85 мм |
| Макс. отвір ø | 35 мм (+ діаметр матриці) |
| Мотор | 4кВт 400В 3-фазний |
| Контроль | Цифровий |
| Майстер-матриця, що відкривається / Довжина | 134/112 мм |
| Діапазон обтиску | 6-85 мм |
| Маса | 212 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 647х555х592 мм |
Доступні набори штампів:
| Заголовок | Діапазон (мм) | Довжина (мм) |
|---|---|---|
| 50-06 | 6-8 | 50 |
| 50-08 | 8-11 | 50 |
| 50-11 | 11-14 | 50 |
| 50-14 | 14-17 | 50 |
| 50-17 | 17-20 | 50 |
| 50-20 | 20-23 | 60 |
| 50-23 | 23-26 | 60 |
| 50-26 | 26-30 | 60 |
| 50-30 | 30-34 | 75 |
| 50-34 | 34-39 | 75 |
| 50-39 | 39-45 | 75 |
| 50-45 | 45-51 | 90 |
| 50-51 | 51-57 | 90 |
| 50-57 | 57-63 | 90 |
| 50-63 | 63-79 | 110 |
| 50-69 | 69-75 | 110 |
| 50-75 | 75-85 | 110 |
Додаткові аксесуари
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Габарити (ДхШхВ) | 647х555х592 |
| Weight | 212.0000 |
| Відповідна людина | Вера Ожух |