





49 900 ₴
Гідравлічні підкузовний середні циліндри серії UME із вушком є одними з найновіших продуктів компанії Hyva, розроблених для самоскидів з двостороннім і тристороннім вивантаженням. Вони використовуються головним чином в малих і середніх вантажівках з двома і трьома осями. Компактна конструкція циліндра дозволяє встановлювати його як на шасі, так і на причепі. Цей гідроциліндр з діаметром 169 мм і 5 штоками може підіймати до 31 тонни, досягаючи загального ходу 2730 мм. Серед його переваг слід відзначити високу якість і тривалість.


Циліндр легкий, використовує менше масла, що дозволяє швидше підіймати та опускати кузов, і він міцний та не вимагає обслуговування. Кидкова маса розрахована на 220 бар. Елементи кріплення слід замовляти окремо.
| Артикул | 71436709 |
| Опис | UME 169-5-2730-K221-50-3/4"-H35-HC |
| Ефективний діаметр | 169 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 2730 мм |
| Вантажопідйомність | 20-31 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 220 бар |
| Робочий об'єм | 37,6 л |
| Загальний об'єм | 40,7 л |
| Максимальний розхід насоса | 98 л/хв |
| Вага | 120 кг |
| Хромування (HC) | Так |
| Впуск масла | 3/4˝ BSP |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Підкузовний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вантажність | 31 т |
| Загальний хід, мм | 2730 |
| Серія | UME |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |
| Вага (кг) | 120 |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальний тиск (бар) | 220 |
| Об'єм (л) | 37.6 |