





43 880 ₴
Гідравлічні підкузовні середні циліндри серії UME з вухами являють собою один із найновіших продуктів компанії Hyva, розроблених для самоскидів з двостороннім та трьохстороннім розвантаженням. Вони використовуються переважно в малих і середніх вантажівках з двома і трьома осями. Компактна конструкція циліндра дозволяє встановлювати його як на шасі, так і на причепі. Цей гідроциліндр з діаметром 169 мм і 6 штоками може підіймати до 29 тонн, досягаючи загального ходу 2020 мм. Серед його переваг, зокрема, слід відзначити високу якість та довговічність.


Цей циліндр легкий, використовує менше масла, що дозволяє швидше підіймати та опускати кузов, він міцний і не вимагає обслуговування. Викидна маса розрахована на 220 бар. Елементи кріплення слід замовляти окремо.
| Артикул | 71436577 |
| Опис | UME 169-6-2020-K221-50-3/4"-H35-HC |
| Ефективний діаметр | 169 мм |
| Кількість штоків | 6 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 2020 мм |
| Вантажопідйомність | 12-26 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 220 бар |
| Робочий об'єм | 24,6 л |
| Загальний об'єм | 26,7 л |
| Максимальний розхід насоса | 61 л/хв |
| Вага | 90 кг |
| Хромування (HC) | Так |
| Вхід масла | 3/4˝ BSP |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Підкузовний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вантажність | 26 т |
| Загальний хід, мм | 2020 |
| Серія | UME |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |
| Вага (кг) | 90 |
| Кількість штоків | 6 |
| Максимальний тиск (бар) | 220 |
| Об'єм (л) | 24.6 |