









184 190 ₴
Створений для різних застосувань цей гідроциліндр з діаметром 169 мм і 5 штоками здатний піднімати до 56 тонн, досягаючи загального ходу 6480 мм. Маючи максимальний робочий тиск 250 бар, цей гідроциліндр від Hyva здатний піднімати більші навантаження, що, у свою чергу, дозволяє вантажівкам бути оснащеними компактнішими гідроциліндрами, економлячи місце і вагу. Циліндр підйому кузова FC A169-5-06480-000-K0343-HC серії Alpha в основному використовується в поєднанні з прямим з'єднанням корпусу та цапфовим типом з'єднання.


Серія гідроциліндрів Hyva Alpha гарантує оптимальну продуктивність за рахунок зниження ваги, збільшення швидкості перекидання та необхідної стійкості. Унікальна сегментна конструкція штоків циліндра забезпечує надійну роботу у найважчих умовах. Мала вага всього гідроциліндра з маслом (найлегші циліндри на ринку) дозволяє збільшити корисне навантаження всієї вантажівки, що призводить до значної економії.
| Артикул | 70526521 |
|---|---|
| Опис | FC A169-5-06480-000-K0343-HC |
| Ефективний діаметр | 169 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 6480 мм |
| Вантажопідйомність | 45 - 56 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 250 бар |
| Робочий об'єм | 89 л |
| Загальний об'єм | 97 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 245 кН |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ | 137 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 96 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 28 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 39 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 40 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 56 сек |
| Допустимий час опускання | 28 сек |
| Вага | 315 кг |
| Хромування (HC) | є |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Модель циліндра | з зовнішнім кожухом |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальна вантажність | 56 т |
| Максимальний тиск (бар) | 250 |
| Загальний хід, мм | 6480 |
| Об'єм (л) | 97 |
| Серія | FC |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |