





60 940 ₴
Гідравлічні підкузовні середні циліндри серії UME з вухом є одним з найновіших продуктів компанії Hyva, розроблених для самоскидів з двостороннім та тристороннім розвантаженням. Вони застосовуються в основному в малих та середніх вантажівках з двома та трьома осями. Компактна конструкція циліндра дозволяє встановлювати його як на шасі, так і на причепі. Цей гідроциліндр з діаметром 191 мм та 6 штоками здатний підіймати до 38 тонн, досягаючи загального ходу 2980 мм. Серед його переваг, зокрема, слід відзначити високу якість і довговічність.


Циліндр легкий, використовує менше масла, що дозволяє швидше підіймати та опускати кузов, і він міцний і не потребує обслуговування. Перекидальна маса розрахована на 220 бар. Елементи кріплення необхідно замовляти окремо.
| Артикул | 71437851 |
| Опис | UME 191-6-2980-K226-60-3/4"-H35-HC |
| Ефективний діаметр | 191 мм |
| Кількість штоків | 6 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 2980 мм |
| Вантажопідйомність | 20-38 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 220 бар |
| Робочий обсяг | 48,5 л |
| Загальний обсяг | 55,2 л |
| Максимальна витрата насоса | 98 л/хв |
| Вага | 145 кг |
| Хромування (HC) | Так |
| Впуск масла | 3/4˝ BSP |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Підкузовний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вантажність | 38 т |
| Максимальний тиск (бар) | 220 |
| Загальний хід, мм | 2980 |
| Об'єм (л) | 48.5 |
| Серія | UME |
| Ефективний діаметр, (мм) | 191 |
| Вага (кг) | 145 |
| Кількість штоків | 6 |