





140 400 ₴
Фронтальний циліндр Hyva FE A191-6-05590-019-K1367-HC з одним вушком (FE) має 6 хромованих штоків і здатний піднімати до 56 тонн, досягаючи загального ходу 5590 мм при тиску 250 бар. Ефективний діаметр становить 191 мм, а вага циліндра становить 244 кг.


Гідроциліндри Hyva серії Alpha відрізняються легкістю, підвищеною швидкістю, безпекою та ефективністю. Це найсучасніше п'яте покоління гідравлічних систем і фронтальних гідроциліндрів високого тиску, призначених для самоскидів.
Hyva займає чільне місце на світовому ринку виробництва фронтальних циліндрів, пропонуючи широкий спектр моделей від 5 до 100 тонн з індивідуальними рішеннями. Гідроциліндри Hyva, розроблені для задньопривідних самоскидів та причепів-самоскидів, відомі своєю міцністю, надійністю в будь-яких умовах експлуатації та привабливим співвідношенням ціни та якості. Компанія прагне запропонувати рішення, які можуть швидко та ефективно задовольнити ваші потреби в таких галузях, як транспорт, будівництво та гірничодобувна промисловість. Завдяки високому корисному навантаженню та збільшеним інтервалам технічного обслуговування, що продовжує час роботи, фронтальні гідроциліндри Hyva також є екологічно чистим рішенням із зменшеною витратою масла та палива.
Всі циліндри Hyva перед відправкою проходять повну перевірку (випробування під тиском, що перевищує робочий тиск в 1¼ рази). Стандарт ISO 9001 є гарантією оптимальної якості, безпеки та професіоналізму.
| Артикул | 70547435 |
|---|---|
| Опис | FE A191-6-05590-019-K1367-HC |
| Ефективний діаметр | 191 мм |
| Кількість штоків | 6 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 5590 мм |
| Вантажопідйомність | 46 - 56 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 250 бар |
| Робочий обсяг | 91 л |
| Загальний обсяг | 98 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 245 кН |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ | 137 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 96 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 29 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 40 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 41 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 57 сек |
| Допустимий час опускання | 29 сек |
| Вага | 244 кг |
| Хромування (HC) | є |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сумісність з маркою | Scania, MAN, Mercedes-Benz, Volvo |