





90 830 ₴
Модель Hyva FE A129-3-03880-001-K1600-HC — це фронтальний гідроциліндр з одним вушком (FE), оснащений трьома хромованими штоками для підвищеної міцності та захисту від зношування. Він розрахований на підйом вантажів масою до 59 тонн, має загальний хід 3880 мм та працює при максимальному тиску 250 бар. Ефективний діаметр штока становить 129 мм, маса — 142 кг.


Серія Alpha від Hyva є п’ятим поколінням фронтальних гідроциліндрів високого тиску, які відрізняються малою вагою, високою швидкістю роботи, безпекою та надійністю. Ці циліндри призначені для встановлення на самоскиди та створені з урахуванням найжорсткіших умов експлуатації.
Компанія Hyva займає провідні позиції на світовому ринку, пропонуючи широкий асортимент моделей вантажопідйомністю від 5 до 100 тонн, а також індивідуальні рішення під конкретні завдання. Фронтальні гідроциліндри Hyva цінуються за міцність, довговічність та стабільну роботу в будь-яких кліматичних умовах. Висока корисна вантажопідйомність, збільшені інтервали обслуговування та зменшення витрати масла і пального роблять їх вигідним та екологічним вибором для транспортної, будівельної та гірничодобувної галузей.
Перед відправкою кожна модель проходить комплексне тестування, включно з перевіркою під тиском, що перевищує робочий на 25%. Відповідність стандарту ISO 9001 гарантує високу якість, безпеку та надійність продукції.

Цей циліндр є лише підйомним пристроєм і не може використовуватися як елемент конструкції або піддаватися бічному навантаженню. Бічні навантаження та/або погане вирівнювання можуть призвести до протікання балона. Тому Hyva рекомендує використовувати підставку, навіть у тих випадках, коли циліндр нахиляється тільки назад або вбік. Циліндр пофарбований у чорний колір RAL9005. Відповідні гідравлічні оливи див. у специфікації OIL-0011. Детальнішу інформацію про доступні кронштейни та люльки див. у специфікації 015BRA07. Детальні розрахунки можна зробити за допомогою програми HYVA Tipper. Зусилля циліндра на першому ступені (за даними програми HYVA Tipper) не повинно перевищувати максимально допустиме (див. специфікації вище).
HYDROMARKET — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні!
Надійність світового лідера. Сервіс українського рівня.
HYVA — це якість, перевірена мільйонами вантажівок у 130 країнах світу.
Що означає справжня якість HYVA?
HYVA — це еталон гідравліки. HYDROMARKET — ваша гарантія справжнього HYVA в Україні!

Купити фронтальний гідроциліндр FE A129-3-03880-001-K1600-HC в Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
Hydromarket — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, MAN, Scania, Volvo |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість штоків | 3 |
| Максимальна вантажність (т) | 59 |
| Максимальний тиск (бар) | 250 |
| Загальний хід, мм | 3880 |
| Об'єм (л) | 41 |
| Серія | FE |
| Ефективний діаметр, (мм) | 129 |