
Відправка з 01 травня 2026Ціну уточнюйте
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота платформи | 1.810 мм (варіанти: 1.610 мм або 2.010 мм) |
| Ширина платформи | 1.330 мм (A2V) / 1.380 мм (S2V) |
| Вага | 175 кг (A2V) / 168 кг (S2V) |
| Дорожній просвіт при завантаженні без додаткової підвіски (до повної маси) хв. | 147 мм (BM906: 177 мм) |
| Повна маса, т | Колісна база, мм | Платформа | Вантажопідйомність, кг |
|---|---|---|---|
| 3,0/3,5 | 3250 Компактний | - | - |
| 3665 Стандартний | BC 602A2V BC 602S2V | 600 | |
| 3,5 | 4325 Довгий | BC 602A2V BC 602S2V | 600 |
| 3665 Стандартний 4325 Довгий |
BC 602A2V BC 602S2V | 600 | |
| 4325 Довгий 4325 Екстрадовгий |
BC 602A2V BC 602S2V BC 603A2V BC 603S2V | 600 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Гідроборт |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 0.6 Тонн |