
Відправка з 01 травня 2026Ціну уточнюйте
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота платформи | 1.810 мм (варіанти: 1.610 мм або 2.010 мм) |
| Ширина платформи | 1.100 мм (A2V) / 1.150 мм (S2V) |
| Вага | 185 кг (A2V) / 180 кг (S2V) |
| Дорожній просвіт при завантаженні без додаткової підвіски (до повної маси) хв. | 118 мм (RWD/AWD) / 136 мм (FWD) |
| Повна маса, т | Колісна база, мм | Платформа | Вантажопідйомність, кг |
|---|---|---|---|
| 3,0 | 3640 Стандартна | BC 514A2V BC 514S2V |
500 |
| 3,5 / 3,88 / 4,0 / 5,0 |
3640Стандартна 4490 Довга/ Екстра довга |
BC 514A2V BC 514S2V |
500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Гідроборт |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 0.5 Тонн |