
Відправка з 01 травня 2026Ціну уточнюйте
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота платформи | 1.810 мм (варіанти: 1.610 мм або 2.010 мм) |
| Ширина платформи | 1.330 мм (A2V) / 1.380 мм (S2V) |
| Вага | 172 кг (A2V) / 167 кг (S2V) |
| Дорожній просвіт при завантаженні без додаткової підвіски (до повної маси) хв. | 188 мм |
| Повна маса т. | Колісна база, мм | Підйомник | Вантажопідйомність, кг | |
|---|---|---|---|---|
| 2,8 | 3182 |
BC 517 A2V BC 517 S2V |
500 | |
| 3,3 | 3182 / 3682 | BC 517 A2V BC 517 S2V |
500 | |
| 3,5 | 3182 / 3682 / 4332 | BC 517 A2V BC 517 S2V |
500 | |
| 4,5 | 3682 / 4332 | BC 517 A2V BC 517 S2V |
500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Гідроборт |
| Виробник | Renault |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 0.5 Тонн |