
Відправка з 01 травня 2026Ціну уточнюйте
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота платформи | 1.810 мм (варіанти: 1.610 мм або 2.010 мм) |
| Ширина платформи | 1.330 мм (A2V) / 1.380 мм (S2V) |
| Вага | 216 кг (A2V) / 211 кг (S2V) |
| Дорожній просвіт при завантаженні без додаткової підвіски (до повної маси) хв. | 200 мм |
| Повна маса т. | Колісна база, мм | Підйомник | Вантажопідйомність, кг |
|---|---|---|---|
| 2,6 | 3000 (L1) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 3,0/3,3 | 3000 (L1) / 3450 (L2) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 3,5 | 3000 (L1) / 3450 (L2) / 4035 (L3/L4) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 4,0 | 3450 (L2) / 4035 (L3/L4) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 4,2 | 4035 (L3/L4) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Гідроборт |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 0.5 Тонн |