


Відправка з 01 травня 2026від 358 340 ₴
Надійна та міцна конструкція робить цей підйомник першим вибором для вантажівок з вантажопідйомністю від 7,5 до 12 тонн. Він поставляється з пофарбованою порошковою фарбою, високоміцною сталевою рамою та платформою з різних матеріалів, розмірів та опцій. Цей надійний витяг розрахований на тривалий термін служби і покликаний максимально збільшити час роботи автомобіля.
Проста система управління та односпрямовані циліндри залишають мало місця для зупинок на дорозі.
Використання високоміцної сталі в механізмі підйому робить цей витяг міцним і довговічним. Задній захист від ударів згідно з новим законодавством.
Комплекти для монтажу на всіх основних виробниках вантажівок кріпляться та закручуються під поперечку захисту та заздалегідь встановленим насосом полегшують встановлення підйомника.
Всі циліндри повністю захищені, коли витяг знаходиться у складеному положенні.
| Найменування | Z 10-135 |
|---|---|
| Ширина платформи | До 2580 мм |
| Глибина платформи | До 1500 мм (сталь) або до 1600 мм (алюміній) |
| Вантажопідйомність | 1000 кг при центрі ваги на 600 мм |
| Максимальна висота ліжка | 1350 мм |
| Напруга | 12 В або 24 В |
| Матеріал платформи | Алюміній або сталь |
| Вага повного витягу | 347 кг |
| Максимальна вага автомобіля | 12 т |
| Специфікація | Zepro |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zepro |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |