



Відправка з 01 травня 2026від 358 340 ₴
Міцна та надійна конструкція робить цей підйомник економічним вибором для всіх важких транспортних засобів. Він поставляється з пофарбованою порошковою фарбою, міцною сталевою рамою та платформою з різних матеріалів, розмірів та варіантів. Цей надійний підйомник призначений для тривалого терміну служби та максимального збільшення часу роботи автомобіля.
Міцна конструкція з використанням високоміцної сталі в механізмі підйому робить цей витяг надійним і довговічним. Захист від заднього наїзду згідно з новими правилами.
Комплекти кріплень для всіх основних виробників вантажних автомобілів, що регулюються по ширині кронштейни кріплення, трисекційна регульована балка, а також встановлений гідроблок роблять установку підйомника простим.
Всі циліндри повністю захищені у складеному положенні підйомника. Гідроблок усередині труби кріплення захищає чутливі деталі та спрощує обслуговування.
| Вантажопідйомність (кг) | 1500 |
|---|---|
| Максимальна довжина платформи (мм) | 2200 |
| Максимальна ширина платформи (мм) | 2580 |
| Діапазон висоти підйому (мм) | 1300 |
| Глибина платформи | До 2300 мм (сталь) або до 2200 мм (алюміній) |
| Напруга | 12В або 24В |
| Матеріал платформи | Алюміній або сталь |
| Вага повного витягу | Від 422 кг |
| Максимальна вага автомобіля | 26 т |
| Специфікація | Zepro |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zepro |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |