





259 460 ₴
Фронтальний циліндр Hyva FE A214-5-09530-011-K2267-HC з одним вушком (FE) має 5 хромованих штоків і здатний підіймати до 28 тонн, досягаючи загального ходу 9530 мм при тиску 110 бар. Ефективний діаметр становить 214 мм, а вага циліндра становить 492 кг.


Гідроциліндри Hyva серії Alpha відрізняються легкістю, підвищеною швидкістю, безпекою та ефективністю. Це найсучасніше п'яте покоління гідравлічних систем і фронтальних гідроциліндрів високого тиску, призначених для самоскидів.
Всі циліндри Hyva перед відправкою проходять повну перевірку (випробування під тиском, що перевищує робочий тиск в 1 рази). Стандарт ISO 9001 є гарантією оптимальної якості, безпеки та професіоналізму.
| Артикул | 70548971 |
|---|---|
| Опис | FE A214-5-09530-011-K2267-HC |
| Ефективний діаметр | 214 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Спільний хід (включаючи висування) | 9530 мм |
| Вантажопідйомність | 37-48 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 110 бар |
| Робочий обсяг | 229 л |
| Загальний обсяг | 246 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 245 кН |
| Максимальні витрати з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальні витрати без обмежувача¹ | 170 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 119 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 72 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 81 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 103 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 116 сек |
| Припустимий час опускання | 72 сек |
| Вага | 492 кг |
| Хромування (HC) | так |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Scania, MAN, Volvo, Mercedes-Benz |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Кількість штоків | 5 |
| Відповідна людина | Голуб Олена |
| Ефективний діаметр, (мм) | 214 |